Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

Ridhwan Roger Linus

Pengarah

Telefon: 088-369199

 

Ridhwan.Linus@sabah.gov.my

Hajimin Hj  Maslin

Ketua Penolong Pengarah - 
Unit Dasar

Telefon: 088-369198

Hajimin.Maslin@sabah.gov.my

Kwan Bitt Yun @ Janey

Ketua Penolong Pengarah - 
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369197

BittYun.Kwan@sabah.gov.my

Tzahrin bin Mohd Tahir

Penolong Pengarah - 
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369189

Tzahrin.MohdTahir@sabah.gov.my

Vennessa Ann Patrick

Penolong Pengarah


Telefon: 088-369196

 

VennessaAnn.Patrick@sabah.gov.my

Millah Masilang

Penolong Pegawai Tadbir Kanan - 
Ketua Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369195

Millah.Masilang@sabah.gov.my

Robin George Josson

Penolong Pegawai Tadbir Kanan - 
Unit Dasar

Telefon: 088-36919

 

RobinGeorge.Josson@sabah.gov.my

Patrecia Chong @ Patrecia Raymond

Penolong Pegawai Tadbir - 


Telefon: 088-369295

Patrecia.Chong@sabah.gov.my

Nurazrina binti Azah

Penolong Pegawai Tadbir - 
Unit Dasar

Telefon: 088-369190

Nurazrina.Azah@sabah.gov.my

Jivena Totu @ Joanna

Setiausaha Pejabat - 
PA Pengarah

Telefon: 088-369193

Jivena.Totu@sabah.gov.my

Velda Sayah

Pembantu Tadbir Kanan - 
Unit 
Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369293

Velda.Sayah@sabah.gov.my

Hajah Siti Ramlah Haji Muin

Pembantu Tadbir - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369156

SitiRamlah.Muin@sabah.gov.my

Suryamah @ Yati binti Yahya

Pembantu Tadbir - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369157

Suryamah.Yahya@sabah.gov.my

Asmah Juanis

Pembantu Tadbir - 
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369158

Asmah.Juanis@sabah.gov.my

Mastikah Hj Hashim

Pembantu Tadbir - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369154

Mastikah.Hashim@sabah.gov.my

Salfarina Panduga Sakilan

Pembantu Setiausaha Pejabat - 
PA Ketua Penolong Pengarah
Unit Dasar

Telefon: 088-369152

Salfarina.Sakilan@sabah.gov.my

Ammeliah Bt. Tinggal @ Zainal

Pembantu Setiausaha Pejabat - 
PA Ketua Penolong Pengarah
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369153

Ammeliah.Tinggal@sabah.gov.my

Nordiana Binti Asaad

Pembantu Tadbir - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369155

Nordiana.Asaad@sabah.gov.my

Zaidah Ramlee

Pembantu Operasi - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369159

Zaidah.Lamli@sabah.gov.my

Norhaidayati Binti Hamsar

Pembantu Awam - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369162

Norhaidayati.Hamsar@sabah.gov.my

Joe Gausing

Pemandu Kenderaan Bermotor - 
Pemandu Peribadi Pengarah

Telefon: 088-369160

Joe.Gausing@sabah.gov.my

Lucas Linus Oyom

Pemandu Kenderaan Bermotor - 
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369161

Lucas.Oyom@sabah.gov.my